فرهاد مجیدی نه اما با طارمی برای انتخاب الغرافه مشورت کردم

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، سعید عزت اللهی هافبک تیم ملی فوتبال ایران که به صورت قرضی از تیم وایله دانمارک به تیم الغرافه قطر پیوسته است، گفت: مشتاقانه منتظر کسب عناوین قهرمانی هستم بخصوص اینکه تیم ما دارای بازیکنان برجسته و کادر فنی بسیار ممتازی است.

وی با تاکید بر اینکه الغرافه کار سختی دارد ولی به آینده این تیم خوشبین است، افزود: خوشحالم که به الغرافه این تیم بزرگ و ریشه دار فوتبال قطر پیوستم. در جوانی مسابقات این تیم را تماشا و دنبال می‌کردم. بازیکنان بزرگی که اینجا بازی می‌کردند و همچنین بازیکنان ایرانی را می‌شناختم و این برای من ارزش زیادی دارد. امیدوارم بتوانم به اهدافم با این تیم برسم.

عزت اللهی که با سایت باشگاه الغرافه گفتگو کرده است،تاکید کرد: از هواداران تشکر می‌کنم. هفته گذشته پیام‌هایی از طرف هواداران الغرافه دریافت کردم. از آنها تشکر می‌کنم و به آنها قول می‌دهم که من و همه بازیکنان تا رسیدن به اهدافمان مبارزه کنیم. امیدوارم آنها را در ورزشگاه ببینم زیرا این موضوع تاثیر مثبت زیادی روی همه اعضای تیم خواهد داشت.

وی همچنین درباره اینکه آیا با فرهاد مجیدی که سابقه بازی در الغرفه دارد مشورتی داشته است؟ گفت: من هیچ تماسی با فرهاد نداشتم، اما او را به خوبی می شناسم اما با هم تیمی هایم در تیم ملی ایران مثل مهدی طارمی که از دوستان صمیمی من است تماس گرفتم و درباره باشگاه خیلی صحبت کردیم.

فرهاد مجیدی نه اما با طارمی برای انتخاب الغرافه مشورت کردم