موسوی: بازی برابر عربستان برای ما مهم است

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، بیستمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی مردان آسیا و انتخابی رقابت‌های جهانی سه شنبه شب ۲۸ دی ماه با حضور ۱۶ تیم در قالب چهار گروه در شهر دمام عربستان آغاز شد.

ایران در این رویداد در گروه دوم با تیم‌های عربستان، استرالیا و هند همگروه است. شاگردان مانوئل فرناندز سرمربی اسپانیایی تیم ملی دیشب در اولین مسابقه خود برابر تیم استرالیا قرار گرفتندو توانستند با اختلاف ۲۲ گل و با نتیجه ۳۲ بر ۱۰ با اقتدار پیروز این میدان شوند.

سید مهدی موسوی بازیکن تیم ملی هندبال کشورمان در پایان این بازی در گفتگو با مهر، گفت: بازی با استرالیا برای ما مهم بود. البته به نظر من تمام بازی ها از اهمیت خاصی برخوردار است و در این بازی روی تاکتیک‌های تیمی کار کردیم.

وی افزود: بچه‌ها باید در اولین بازی خود را محک می‌زدند. درست است که تیم استرالیا تیم ضعیفی بود اما ما برای جهانی شدن نیاز به همه امتیازات خود داریم.

هندبالیست کشورمان خاطرنشان کرد: بازی امروز ما برابر هند است و بازی بعدی فردا مقابل عربستان. این بازی برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است و امیدوارم نتیجه قابل قبولی بگیریم.

این همت کادر فنی و بچه‌ها را می‌طلبد که با جان و دل بازی می‌کنند تا بتوانیم به هدفمان که همان راهیابی به مسابقات جهانی است برسیم. باید در اینجا از زحمات کادر فنی و بچه‌ها در این مدت تشکر کنم و به آنها خسته نباشید بگویم.

به گزارش خبرنگار مهر، بیستمن دوره مسابقات هندبال قهرمانی مردان آسیا و انتخابی رقابت‌های جهانی (لهستان – سوئد از ۲۸ دی الی ۱۱ بهمن ماه) به میزبانی دمام عربستان برگزار می‌شود و ۵ تیم جواز حضور در مسابقات جهانی را کسب خواهند کرد.

موسوی: بازی برابر عربستان برای ما مهم است