دلیل جدایی مهاجم تیم ملی ایران از باشگاه اوکراینی فاش شد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی که به صورت قرضی و به مدت یک فصل و نیم از تیم فنرباغچه ترکیه در تیم زوریا لوهانسک اوکراین بازی می‌کرد، در نهایت از این تیم جدا شد و به فنرباغچه بازگشت.

صیادمنش عملکرد قابل توجهی در زوریا داشت و این باشگاه هم خواهان فعال کردن بند دائمی قراردادش بود اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و مهاجم ایران به فنرباغچه بازگشت؛ هرچند که هنوز تکلیفش در فنرباغچه هم مشخص نیست و احتمال دارد یک انتقال دیگر را تجربه کند.

با گذشت کمتر از یک ماه از جدایی صیادمنش از تیم زوریا، سایت meta-ratings اوکراین دلیل فعال نشدن بند خرید دائمی مهاجم ۲۰ ساله را فاش کرد.

به نوشته این سایت، بند خرید دائمی صیادمنش ۳ میلیون یورو بوده و فنرباغچه هم شرط گذاشته بود که زوریا باید این مبلغ را یکجا پرداخت کند. مدیران باشگاه زوریا ه بعد از سنجیدن تمام جوانب، خواسته باشگاه ترکیه‌ای را رد کردند چون مبلغ درخواستی برای صیادمنش نزدیک به ۶۰ درصد بودجه سالانه زوریا بوده است.

رسانه اوکراینی در این خبر تاکید کرده است که حتی زمانی که «آندری لونین» از این تیم راهی رئال مادرید شد، در سه پرداخت ۳ میلیون یورویی با این باشگاه اوکراینی تسویه حساب کرد.

دلیل جدایی مهاجم تیم ملی ایران از باشگاه اوکراینی فاش شد