بازیکنی که روز به روز در استقلال پیشرفت کرد

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، یکی از خریدهای جدید استقلال در فصل بیست و یکم، زبیر نیک نفس است که از فولاد به این تیم پیوست. انتظارات از نیک نفس از آنجایی بالا رفت که وی جانشین مسعود ریگی در استقلال شد و همین مقایسه او با ریگی باعث شد تا نیک نفس تحت فشار افکار عمومی کارش را در این تیم آغاز کند.

نیک نفس به تدریج در ترکیب اصلی استقلال جا افتاد و خیلی زود توانست به عنوان یکی از ۱۱ بازیکن ثابت این تیم خودش را معرفی کند و زوجی مطمئن در کنار مهدی مهدی پور را تشکیل دهد.

هرچه از فصل گذشت نیک نفس بیشتر به فضای استقلال اشراف پیدا کرد و با تسلط و آرامش بیشتری وظایفش را در مرکز زمین به اجرا گذاشت و بازی به بازی کامل‌تر شد.

نیک نفس کارش را با استقلال با قرار گرفتن در ترکیب ثابت مقابل هوادار آغاز کرد که از ابتدای نیمه دوم جای خود را به مهدی مهدی پور داد. مجیدی ترجیح داد از نیک نفس در هفته دوم مقابل ذوب آهن اصلاً استفاده نکند و در هفته‌های سوم و چهارم مقابل تراکتور و فجر به عنوان بازیکن جانشین در ۳۰ و ۲۰ دقیقه پایانی بازی به میدان برود.

وی پس از آن ۳ بازی پیاپی مقابل نساجی، گل گهر و صنعت نفت را به طور کامل از دست داد و در هفته هشتم مقابل پرسپولیس باز هم به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد و از دقیقه ۶۷ جانشین رضا آذری شد. عملکرد نیک نفس در همان ۲۳ دقیقه آنقدر خوب بود که از بازی بعدی تا پایان فصل در ترکیب ثابت قرار بگیرد و به عنوان زوج مهدی مهدی پور بازی‌های قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد.

مجیدی در مجموع ۱۱ بار از این هافبک خوزستانی در لیگ برتر استفاده کرد و مجموع دقایق حضور وی در میدان نیز ۶۸۲ دقیقه است تا وی دهمین بازیکن پر کار آبی پوشان در نیم فصل اول باشد.

بازیکنی که روز به روز در استقلال پیشرفت کرد