استقلال به حریفانش اجازه خلق موقعیت می‌دهد/ کار تازه شروع شده است

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی ۳ بر صفر برابر نفت مسجد سلیمان و به پایان رساندن نیم فصل نخست لیگ برتر با صدرنشینی در این مسابقات، امروز دوشنبه در دیداری مهم در چارچوب جام حذفی به مصاف پیکان می‌رود که این دیدار در مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات است.

گودرز حبیبی پیشکسوت استقلال با اشاره به آخرین شرایط این تیم بیان داشت: با همه فراز و نشیب‌هایی که وجود داشت، استقلال نیم فصل اول را خیلی خوب به پایان رساند و نتایج و آمارهای ثبت شده هم موید همین موضوع است.

مدافع دهه ۵۰ آبی‌پوشان تصریح کرد: علیرغم اینکه آمار تیم در فاز دفاعی بسیار خوب و قابل دفاع است، اما توصیه من به کادر فنی این است که نقاط ضعفی که در ساختار دفاعی است که در نیم فصل دوم باید از بین برود تا در بازی‌های دشوار نیم فصل دوم با اطمینان بیشتری بتوانیم امتیازات لازم برای قهرمانی را جمع کنیم. مرور یکسری بازی‌ها به خصوص بازی‌هایی که در اواخر کار داشتیم نشان می‌دهد که تیم ما به دفعات به تیم‌های مقابل امکان خلق موقعیت را می‌دهد که این یکی از اصلی‌ترین مواردی است که باید به آن دقت و مرتفع شود.

کارشناس فوتبال گفت: با پایان یافتن نیم فصل، هیچ چیز برای استقلال تمام نشده است. اتفاقاً برعکس؛ باید گفت تازه کار برای آنها شروع شده است و باید با همان انرژی و حتی بیشتر در نیم فصل دوم به میدان برویم. ضمن اینکه جام حذفی را هم پیش رو داریم و اعضای تیم باید دقت کنند نتایج لیگ تمرکز آنها را از جام حذفی بر هم نزند.

حبیبی اظهار داشت: با اینکه حذف از لیگ قهرمانان آسیا بسیار سخت و غیر قابل هضم است، اما من می‌خواهم حالت خوشبینانه آن را برای استقلال در نظر بگیرم و به اعضای این تیم توصیه کنم از این فرصت استفاده کرده و تمرکز بیشتری برای کسب دو قهرمانی در لیگ و جام حذفی انجام دهند. اتفاق خوبی که در این فصل چندان دور از دسترس نیست.

وی در این رابطه افزود: البته که تیم مدیریت باشگاه هم باید از همه ظرفیت‌های خود برای رفع نقایصی که منجر به حذف این باشگاه از لیگ قهرمانان آسیا شد بپردازد تا این موضوع به همین فصل ختم شده و خدای ناکرده فصل بعد هم این شرایط تکرار نشود.

استقلال به حریفانش اجازه خلق موقعیت می‌دهد/ کار تازه شروع شده است