خدمات و شرایط ویژه پستی برای دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از ستادخبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، جلسه هماهنگی با شرکت ملی پُست جمهوری اسلامی ایران در خصوص دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با حضور علی رمضانی (رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران)، رمضانعلی سبحانی‌فر (معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل شرکت ملی پُست جمهوری اسلامی ایران) و معاونان دو مجموعه برگزار شد.

بحث‌های کلان پُستی، نحوه و جزئیات همکاری پُست در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، تحویل رسید پستی توسط مراکز پُست، ارسال بخش‌نامه به ادارات کل پستی در کشور برای همکاری بیشتر، آموزش لفاف‌بندی به ناشران، ارسال صحیح و به موقع کتاب‌ها از سوی ناشران و شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، اطلاع‌رسانی به موقع بخش‌نامه‌ها و اخبار، اطلاع‌رسانی به ناشران،  برگزاری جلسه مدیران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها با مدیران پُست استان‌ها برای هم‌افزایی بیشتر، مشارکت استان‌ها و… از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

همچنین در جلسه هماهنگی با شرکت ملی پُست جمهوری اسلامی ایران در خصوص دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران مقرر شد تا در ایام برگزاری این نمایشگاه برای بسته‌هایی که نشانِ دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران بر روی آنها حَک شده است، خدمات و شرایط ویژه پستی تعلق بگیرد.  

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن‌ماه آغاز می‌شود و تا دهم بهمن‌ماه ١٤٠٠ به مدت هشت روز ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به سایت نمایشگاه  مراجعه کنند.

خدمات و شرایط ویژه پستی برای دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران