دبیرکل جنبش اسلامی عراق مهمان‌ «جهان آرا»

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از معاونت سیما، جهان آرا که شنبه ها و دوشنبه ها به صورت زنده از شبکه افق پخش می شود در گفتگو با کارشناسان و مسئولان، مسائل سیاسی روز را برای عامه مردم تبیین می کند.
این برنامه به تهیه‌کنندگی بهروز یاوری و با اجرای امیرحسین ثابتی، براساس مطالبه‌گری و بیان پرسش‌های اساسی مخاطبان از مسئولان و روشنگری درباره اتفاقات روز تولید می‌شود که این رخدادها عمدتا در بستر سیاسی، اقتصادی و گاهی فرهنگی اتفاق می‌افتند.
جهان آرا امشب ۱۳ دی ماه با ویژه برنامه شهادت حاج قاسم سلیمانی میزبان عهد الله سید هاشم حیدری دبیرکل جنبش اسلامی عراق خواهد بود.

بازخوانی مقابله با اشرار و جنگ با داعش به روایت سرچشمه 
دومین قسمت از ویژه برنامه تاریخی سرچشمه، به مناسبت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی امشب دوشنبه ۱۳ دیماه ساعت ۲۱ به بازخوانی مقابله با اشرار شرق کشور و جنگ با داعش در عراق می پردازد. 
سردار امین شریعتی، همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی و مسئول عملیات های بخش سامرا در جنگ با داعش امشب مهمان برنامه سرچشمه خواهد بود. 
سردار شریعتی در این برنامه به تبیین و واکاوی موضوع مقابله با اشرار شرق کشور و جنگ با داعش در عراق می پردازد.
سرچشمه کاری از گروه تلویزیونی بسیج صدا و سیما و گروه سیاسی شبکه پنج به تهیه کنندگی امیرعلی آزادی و اجرای حسین جودوی است که موضوعات مختلف تاریخ انقلاب را با حضور شاهدان عینی و کارشناسان آن موضوع بررسی می‌کند. 
قرار با سردار دلها در ملک سلیمان
ویژه برنامه ملک سلیمان به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی از مزار شهدای کرمان و حاج قاسم امشب دوشنبه ۱۳دیماه ساعت ۲۲ بصورت زنده و مستقیم روی آنتن شبکه پنج سیما می رود. 
این ویژه برنامه با هدف پوشش تصویری حال و هوای مزار شهدای کرمان و حاج قاسم امشب با اجرای راحله امینیان و تهیه کنندگی محسن سال افزون به مدت ۴۵ دقیقه از قاب شبکه پنج تماشایی می شود. 
ویژه برنامه ملک سلیمان امشب میزبان فضه سادات حسینی (گوینده خبر) و شیما آقایی افشار (پرستار و داوطلب هلال احمر در گلزار شهدای کرمان) خواهد بود و گپ و گفتی متفاوت با موضوع شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی خواهد داشت.
برنامه تلویزیونی جهان آرا امشب ساعت ۲۲ و تکرار آن روز بعد، ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.

دبیرکل جنبش اسلامی عراق مهمان‌ «جهان آرا»