بررسی سوال پزشکیان از وزیر بهداشت در دستور کار مجلس قرار گرفت

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، جلسه علنی امروز- سه شنبه(۲۱ دی ماه)  مجلس شورای اسلامی به ریاست «محمد باقر قالیباف» با حضور   ۲۰۵ نفر از نمایندگان آغاز شد.

در این نشست یک فقره سوال مسعود پزشکیان نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و گزارش کمیسیون عمران در مورد جهش تولید مسکن (از وزیر راه و شهرسازی جهت ارائه گزارش دعوت به عمل آمده است) در دستور کار قرار می گیرد.    

گزارش کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوری وگزارش کمیسیون فرهنگی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت سیاحتی علی صدر همدان از دیگر برنامه های امروز صحن علنی خواهد بود.

نمایندگان در این نشست گزارش کمیسیون انرژی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران  وگزارش کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مبنی بر رد تقاضای تحقیق و تفحص از سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از سال ۱۳۹۲  را بررسی می کنند.

گزارش کمیسیون اجتماعی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد صندوق بازنشستگی کارکنان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران وادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح انتقال آب از دریای عمان به استان سیستان و بلوچستان در دستور کار امروز قرار دارد.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح دوفوریتی حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی و ادامه رسیدگی به گزارش شوردوم کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد طرح جهش تولید دانش بنیان از دیگر برنامه های امروز صحن علنی خواهد بود.

بررسی تقاضای یک فوریت در مورد طرح استفساریه ماده ۴۸ قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و بررسی تقاضای دو فوریت طرح الزام بخش های خصوصی  در به کارگیری نیرو از طریق ادرات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دستور کار امروز قرار دارد.

https://dailybulletin.ir/11/01/2022/%d8%a8%d8%b1%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d8%b2-%d9%88%d8%b2%db%8c%d8%b1-%d8%a8%d9%87%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa-%d8%af%d8%b1-%d8%af%d8%b3/