میزبانی نمازجمعه تهران از ۱۳ شهید گمنام

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه با اشاره به سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)گفت: در نمازجمعه این هفته تهران یاد و نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، عملیات کربلای ۴ و ۵ و همچنین ایام‌الله حمله موشکی به پایگاه شیطان بزرگ عین‌الاسد را گرامی‌خواهیم داشت.

وی افزود: در پیش از خطبه‌ها با گرامیداشت یاد و نام مرحوم علامه مصباح از سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین رجبی رئیس موسسه آموزش و پژوهشی امام خمینی(ره) استفاده خواهیم کرد.

حجت‌الاسلام علی نوری در ادامه گفت: این هفته در نمازجمعه از مداحی، مداح اهل بیت حاج مرتضی طاهری استفاده خواهیم کرد و همچنین موکب‌هایی با نذر و یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با همراهی سپاه تهران آماده میزبانی و پذیرایی از نمازگزاران تهرانی خواهند بود.

سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه‌جمعه افزود: نمازگزاران می‌توانند برای حضور در نمازجمعه از درب شمالی مصلی (ایستگاه مترو مصلی)، از درب جنوبی خیابان شهید بهشتی (ایستگاه مترو شهید بهشتی) و درب شرقی خیابان قنبرزاده تردد کنند.

وی عنوان کرد: در نمازجمعه این هفته فعالیت‌های فرهنگی ما نیز مقارن با مناسبت‌هایی که به آن‌ها اشاره شد برقرار است، از جمله اینکه سازمان هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دو نمونه از موشک‌هایی که در حمله به عین السد استفاده شده را در محوطه مصلی برای بازدید و مشاهده نمازگزاران تدارک دیده‌اند.

حجت‌الاسلام علی نوری افزود: این هفته میزبان ۱۳ شهید گمنام، به عدد ۱۳ موشکی که برای در هم کوبیدن آمریکایی‌ها در عین‌الاسد به کار برده شد خواهیم بود که این شهدا در بین نمازگزاران حضور پیدا خواهند کرد و بعد از اتمام نمازجمعه توسط خواهران و براردان نمازگزار تشییع می‌شوند.

گفتنی است نمازجمعه این هفته، با همت ستاد نمازجمعه تهران، به صورت زنده و تصویری از “هیئت آنلاین” همراه با پوشش جایگاه نماز و فعالیت‌های جانبی در محوطه، پخش خواهد شد و همزمان، این مراسم، از رادیو قرآن، رادیو معارف، رادیو تهران، پایگاه مجازی نمازجمعه به نشانی: namazjomeh.ir و “شبکه امامت”در پیام‌رسان ایتا، به نشانی: shabake_emamat به صورت زنده پخش می‌شود.

میزبانی نمازجمعه تهران از ۱۳ شهید گمنام