امام‌جمعه یزد: رسالت مدیران توانمندسازی جوانان در مسیر انقلاب است

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، آیت‌الله محمدرضا ناصری روز پنجشنبه در جلسه شورای مهدویت استان افزود: اگر تربیت اسلامی قوی در مدرسه داشته باشیم و روحیه استکبارستیزی و تربیت انقلابی را در خود تقویت کنیم در مسیر انقلاب امام زمان (عج) قرار گرفته‌ایم.

وی مساله مهدویت را عجین شده با اساس انقلاب و نظام اسلامی توصیف کرد و ادامه داد: برخی افراد در زمینه مهدویت و ظهور حضرت در جامعه مسایلی را مطرح می‌کنند که نتایج خوبی به دنبال نداشت و انحراف هایی را به دنبال دارد.

امام جمعه شهر یزد با اشاره به اینکه دشمنان در حال حساسیت‌زدایی از مبانی و اصول و بینات انقلاب هستند، اظهار کرد: مهدویت از جمله مواردی است که دشمن برای آن برنامه‌ریزی کرد تا مردم را با ایجاد شبهه و انحراف از امامت و ولایت جدا کند.

به گفته ناصری امروز در حوزه دین و فرهنگ دینی مشکل پیام‌رسانی داریم، در حالی که دشمنان از فضای مجازی برای گسترش اهداف و برنامه‌های خود حداکثر استفاده را می‌کنند و ما باید با برنامه‌ریزی و تولید محتواهای مفید و جذاب بتوانیم از این فضا برای پیام‌رسانی دینی استفاده کنیم.

رییس شورای فرهنگ عمومی استان یزد اظهارکرد: هم اکنون ۲۸۵  هزار دانش آموز در استان مشغول تحصیل هستند که نتوانستیم تعداد بیشتری از آنها را زیرپوشش قرار دهیم در حالی که آنها یک ظرفیت بزرگ برای کادرسازی برای نظام اسلامی به شمار می‌روند.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد افزود: اگر در همایش‌هایی که با عنوان و محور مهدویت برگزار می‌شود بتوانیم تربیت اسلامی ناب، تربیت انسان‌های مومن و دارای غیرت دینی را تقویت کنیم مسیر نهضت مهدوی را برای آنها مشخص کرده‌ایم.

در این نشست از سوی شرکت‌کنندگان در خصوص استفاده از فضای مجازی و جلب مشارکت دانش‌آموزان برای ترویج فرهنگ مهدویت مطالبی ارایه شد.

امام‌جمعه یزد: رسالت مدیران توانمندسازی جوانان در مسیر انقلاب است