برف و باران سنگین در راه استان مازندران/ مسافران به این استان سفر نکنند

خبرگزاری تسنیم :

– اخبار استانها –

سرهنگ یداله جهان تاب در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در ساری، با بیان اینکه بر اساس اعلام هواشناسی پنج‌شنبه و جمعه شرایط جوی جاده‌های استان مازندران با بارش برف و باران سنگین همراه است اظهار داشت: به همه هم‌میهنان پیشنهاد می‌شود که با توجه به شرایط بد جوی پایان هفته به مازندران سفر نکنند.

وی از باز بودن همه جاده‌های استان مازندران خبر داد و افزود: پس از چند روز برف و باران از بعد از ظهر امروز بارش نزولات‌ در جاده‌ها پایان یافت و هم اکنون شرایط جوی صاف است اما سطح جاده‌ها نیز خیس و لغزنده است.

فرمانده پلیس راه استان مازندران با هشدار به رانندگان و مسافران که از جاده‌های مازندران عبور می‌کنند گفت: با توجه به شرایط بد جاده‌های مازندران در پی بارش برف و لغزنده بودن آنها، رانندگان با احتیاط بیشتری در طول مسیر برانند و از تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ در صورت نیاز استفاده کنند و از ایمنی خودرو به ویژه سیستم گرمایشی مطمئن باشند.

هلال احمر استان فارس به بیش از 5000 نفر در سیلاب و برف امدادرسانی کردند
بازگشایی راه ارتباطی 655 روستای لرستان؛ 193 روستا همچنان در محاصره برف قرار دارد
12 مادر باردار توسط اورژانس کرمانشاه در برف و کولاک به بیمارستان انتقال داده شد

وی با اشاره به اینکه در پی بارش برف سنگین در مناطق کوهستانی جاده‌های استان مازندران احتمال سقوط بهمن، رانش کوه و ریزش سنگ وجود دارد یادآور شد: رانندگان با رعایت قوانین و همچنین با رعایت فاصله طولی برانند و به هشدارهای عوامل پلیس راه در جاده‌ها توجه کنند.

ح

برف و باران سنگین در راه استان مازندران/ مسافران به این استان سفر نکنند